Napój energetyzujący THE złoty powstał na bazie naturalnych ekstraktów z guarany, ekstraktu z zielonej herbaty oraz z kofeiny pozyskanej z zielonej kawy. W skład THE wchodzą również witaminy z grupy B, niacyna oraz wysokiej jakości woda. Produkt skierowanyjest do ludzi, szukających nie tylko wsparcia energetycznego w chwilach zmęczenia, ale pragnących poprawić swoje samopoczucie i witalność. Napój daje delikatny zastrzyk energii, nie powoduje drgawek, potliwości, co jest zasługą tauryny oraz chemicznych aromatów stosowanych przez konkurencyjne firmy z branży FMCG. Universe Food ze swoimi napojami energetyzującymi stawia na połączenie naturalnych składników oraz innowacyjnego i jedynego w swoim rodzaju smaku naszych produktów.

Napój Energetyzujący THE czarny powstał na bazie naturalnych ekstraktów z guarany, podwójnej dawki kofeiny oraz z dodatku yerba mate i kombucha.
W skład THE  wchodzą również witaminy z grupy B oraz magnez. Całość dopełnia wysokiej jakości woda. Produkt THE w czarnej odsłonie skierowany jest dla osób aktywnych, sportowców oraz do osób szukających “mocniejszego uderzenia” oraz bardziej zdecydowanych wrażeń. Zadbaliśmy również o ciekawy smak oraz efekt natychmiastowego powrotu do pełni sił.

Napój Energetyzujący THE fioletowy to nie tylko ekstrakt z guarany oraz z zielonej herbaty, ale również niepowtarzalny oraz odważny smak. To połączenie jagody Acai, ekstraktu z truskawek oraz ekstraktu z poziomek ze znaczącym  dodatkiem witamin C i E. Produkt ten kierujemy dla ludzi lubiących delikatne orzeźwienie, którzy docenią smak oraz letnią duszę tego produktu. Polecamy go nie tylko kobietom, ale również mężczyznom.